Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
 Temat:  Powołanie Prezesa Zarządu Mr Hamburger S.A.
Brak zdjęcia
dodano: 2016-06-30
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (?Emitent?, ?Spółka?) informuje, iż w dniu wczorajszym tj. 29.06.2016 r. Rada Nadzorcza Mr Hamburger S.A. podjęła Uchwałę nr 1, mocą której na 3-letnią kadencję na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Mr Hamburger S.A. został powołany Pan Tomasz Miernikowski. Życiorys Pana Tomasza Miernikowskiego zostaje przekazany w załączeniu. Podstawa Prawna: § 3 ust.2 pkt 11) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

wykonanie: Pixelirium.pl