Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
Brak zdjęcia
dodano: 2015-11-30
Zarząd Spółki Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (?Emitent?, ?Spółka?), informuje, iż z dniem 30.11.2015 r. ulega rozwiązaniu umowa franczyzowa z T-Mors Tomasz Firuzek na prowadzenie lokalu gastronomicznego w sieci Mr Hamburger S.A. w Ochabach Małych. Uzasadnieniem rozwiązania umowy jest zamknięcie działalności gastronomicznej przez firmę T-Mors Tomasz Firuzek. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 oraz § 3 ust. 2 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ?Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect?.
Brak zdjęcia
dodano: 2015-09-09

wykonanie: Pixelirium.pl