Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
Treść uchwał podjętych na ZWZ w dniu 29 czerwca 2016 r.
Brak zdjęcia
dodano: 2016-06-30
Zarząd spółki Mr Hamburger SA z siedzibą w Dąbrowie Górniczej informuje, iż w dniu 29 czerwca 2016 r., w obecności notariusza Wojciecha Krupińskiego prowadzącego Kancelarię Notarialną w Sosnowcu, odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki. W załączeniu Zarząd Spółki podaje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych przez Zgromadzenie. Jednocześnie Zarząd informuje, iż Zgromadzenie odstąpiło od głosowania nad uchwałą w sprawie uchylenia tajności głosowania przy powołaniu Komisji Skrutacyjnej oraz nad uchwałą w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej. Nie zgłoszono sprzeciwów do żadnej z uchwał. Podstawa prawna: §4 ust. 2 pkt 7), 8) i 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ?Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect?.

wykonanie: Pixelirium.pl