Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
Zakończenie umowy franczyzowej
Brak zdjęcia
dodano: 2016-10-10
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (?Spółka?), w nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 15/2016 z dnia 01 lipca 2016 roku informuje, iż w związku ze złożonym dnia 30 czerwca 2016 r. wypowiedzeniem umowy najmu lokalu, w którym prowadzony był przez franczyzobiorcę ? Irenę Białas bar sieci Mr Hamburger, w dniu 10.10.2016 r. została rozwiązana umowa franchisingowa na prowadzenie baru w sieci Mr Hamburger. Jednocześnie Zarząd zaznacza, iż w związku z zakończeniem umowy, strony nie mają wobec siebie żadnych roszczeń. Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

wykonanie: Pixelirium.pl