Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
Rada nadzorcza

Marek Papierniak- Przewodniczacy Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Tytuł magistra uzyskał w roku 1987. Od ukończenia studiów prowadził własną działalność gospodarczą. W latach 1990-1992 był zatrudniony w spółce Dumar Rudex z Rudy Śląskiej - początkowo jako pełnomocnik Zarządu, a następnie w okresie 1992-1994 jako Członek Zarządu. Od 12.2014 r. do 02.2019 r. był udziałowcem spółki Farma Natura Sp. z o.o., w której w okresie od 12.2014 r. do 05.2015 r. pełnił funkcje Prezesa Zarządu, a od 06.2015 r. do 02.2019 r. funkcję Prokurenta.

Marek Papierniak posiada prawie trzydziestoletnie doświadczenie w gastronomii - zarówno w tworzeniu i otwieraniu placówek gastronomicznych jak i w ich zarządzaniu. W okresie 2000-2007 prowadził ponadto sieć 8 sklepów telefonii komórkowej Idea (później Orange).Ukończył liczne szkolenia z zakresu technik negocjacyjnych, technik sprzedaży, obsługi klienta oraz zarządzania i motywowania personelu. .

 

 

Błażej Wasielewski- Członek Rady Nadzorczej

W 2006 ukończył PWSZ w Kaliszu - Wydział Zarządzania i Marketingu, kierunek: Zarządzanie Biznesem - licencjat. W 2008 ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu - Wydział Zarządzania, kierunek: Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami - studia magisterskie. Makler Papierów Wartościowych - licencja nr 2314. W trakcie kariery zawodowej pracował jako Makler Papierów Wartościowych w Millenium Dom Maklerski S.A.  oraz Biurze Maklerskim Banku DnB NORD Polska S.A. Od marca 2011 związany z Powszechnym Towarzystwem Inwestycyjnym S.A., gdzie zajmuje stanowisko Specjality ds. Rynków Finansowych. Od 2011 roku Członek Rady Nadzorczej: Tableo S.A., Mostostal Wrocław S.A., Zastal S.A., ZM Henryk Kania S.A., Coleos S.A., De Molen S.A., RSY S.A., CSY S.A., Polfinance S.A.

 

 

Adam Łanoszka - Członek Rady Nadzorczej

 Ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, kierunek: Finanse i Bankowosć, uzyskując tytuł magistra ekonomii ( praca magisterska o tematyce rynku kapitałowego ). Swoją karierę zawodową w segmencie finansowym zaczął w TP SA, gdzie przez 10 lat był zatrudniony na samodzielnym stanowisku głównego planisty finansowego, będąc odpowiedzialny za płynność finansową spółki. Swoje doświadczenia zawodowe rozwijał podczas współpracy z instytucjami rynku finansowego. Związany był m.in. z Domem Inwestycyjnym Taurus Sp. z o. o., w którym pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu, ponadto pełnił funkcję Prezesa Zarządu RUNICOM Corporate Finance Sp. z o. o., komplementariusza RUNICOM Corporate Finance Sp. z o. o. Sp. K. - podmiotu wpisanego na listę autoryzowanych doradców NewConnest i Catalyst. Doradzał również Zarządowi InvestCon Group S.A., notowanej na GPW grupy kapitałowej, której zakres działalności obejmuje m.in. obszar inwestycji oraz doradztwa finansowego. Zasiadał także w Radzie Nadzorczej Invest Consulting S.A. Ponadto posiada certyfikat doradcy w ASO nr 93/2011 oraz legitymuje się również certyfikatem Ministerstwa Finansów ( nr 8562/2004 ) uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

 Pełnił funkcje członka Rady Nadzorczej w następujących spółkach:

1.      Invest Consulting SA

2.      Artefe SA

3.      Inbook SA

4.      Pilsweiser SA

5.      Telgam SA

Obecnie członek Rady Nadzorczej w spółce Prymus SA.

Pełnił funkcje zarządcze w poniższych podmiotach:

1.      Wiceprezes w DI Taurus Sp. z o.o.

2.      Prezes Zarządu Runicom Corporate Finance Sp. z o.o.

Nie został skazany za przestępstwa, oszustwa gospodarcze oraz nie otrzymał  sądowego zakazu działania jako członek organu nadzorczego.

Nie prowadzi działalności gospodarczej konkurencyjnej w stosunku do działalności emitenta.

Nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych.

 

Arkadiusz Kocel- Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Górniczego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W 1993r. ukończył Studium w zakresie "Przedsiębiorstwo w Gospodarce Rynkowej" na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.Podczas swojej kariery zawodowej pełnił funkcję wiceprezesa zarządu w firmie BUCZEK AUTOMOTIV Sp .z o.o. Sosnowiec,a także w firmie PPUH CONSENSUS Sp. z o. o Dąbrowa Górnicza. Obecnie zatrudniony jest w firmie ZRUG ZABRZE S.A. na stanowisku: dyrektor zakupów.Nie został skazany za przestępstwa, oszustwa gospodarcze oraz nie otrzymał sądowego zakazu działania jako członek organu nadzorczego. Nie prowadzi działalności gospodarczej konkurencyjnej w stosunku do działalności emitenta. Nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych.

 

Mateusz Miernikowski- Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Instytutu Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, od 2008 roku magister psychologii. Na początku kariery zawodowej związany z Telefonia Dialog S.A., nastepnie z firmami Ogicom Sp. z o. o., MediaPress- wydawcą Forum Biznesu, dodatku do Gazety Prawnej, APRONET- resellerem usług Comarchu, Jenmedia Interactive Sp. z o.o., Internet Works S.A., Uczymy24.pl od stycznia prowadzący własną działalność gospodarczą w postaci agencji interaktywnej Konceptika.


wykonanie: Pixelirium.pl