Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
EBI 19/2020 Zmiany w składzie Zarządu
dodano: 2020-08-31
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 7) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Zarząd Mr Hamburger SA z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu 31 sierpnia 2020 r. Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwały w sprawie odwołania z funkcji Prezesa Zarządu Pana Tomasza Miernikowskiego ze skutkiem na dzień 31 sierpnia 2020 r. oraz powołaniu od dnia 1 września 2020 r. do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Panią Iwonę Dylewską. W załączeniu Zarząd przekazuje życiorys Pani Iwony Dylewskiej z zakrytymi danymi wrażliwymi.

wykonanie: Pixelirium.pl