Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
EBI 42/2013 Zakończenie umowy franchisingu.
dodano: 2013-09-02
Tytuł: Zakończenie umowy franchisingu. 02.09.2013 r.

Zarząd Spółki Mr Hamburger S.A. ("Emitent", "Spółka") z siedzibą w Dąbrowie Górniczej informuje, iż w dniu wczorajszym zmniejszyła się ilość punktów franczyzowych z uwagi na rozwiązanie umowy franczyzowej pomiędzy Emitentem, a jednym z franczyzobiorców prowadzących restaurację pod nazwą Leśne Runo w miejscowości Kajew k/Krośniewic. Uzasadnieniem takiej decyzji jest ograniczanie punktów gastronomicznych, nie przynoszących oczekiwanych dochodów dla Spółki. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


wykonanie: Pixelirium.pl