Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 10/2018 Rozwiązanie umowy franczyzowej
dodano: 2018-08-08
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ( "Spółka" ) w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 18/2017 z dnia 02 października 2017 roku informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 08 sierpnia 2018 roku Spółka otrzymała informację o skutecznym dostarczeniu do Franczyzobiorcy Pana Rafała Jędras prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Jędras Rafał RAF-TRANSPORT z siedzibą w Sosnowcu, oświadczenia Spółki o rozwiązaniu umowy franchisingowej w sprawie prowadzenia lokalu w sieci Mr Hamburger ze skutkiem natychmiastowym, co oznacza zakończenie współpracy między stronami. Decyzja o zakończeniu współpracy podyktowana jest niewypełnianiem przez Partnera postanowień umowy franczyzowej. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, iż oświadczenie o rozwiązaniu umowy ze skutkiem natychmiastowym zostało złożone zgodnie z postanowieniami umowy franchisingowej. Umowa została rozwiązana ze skutkiem na dzień 23 lipca 2018 roku.

wykonanie: Pixelirium.pl