Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 12/2017 Istotna informacja
dodano: 2017-07-03
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Mr Hamburger SA z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ("Spółka") informuje, iż w dniu 03 lipca 2017 r. otrzymał informację, że lokal Mr Hamburger w Kędzierzynie-Koźlu, prowadzony przez franczyzobiorcę BJM Marta Gregorczuk-Migdałek, zakończył działalność z dniem 30 czerwca 2017 r.

wykonanie: Pixelirium.pl