Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 12/2018 Rozwiązanie umowy franczyzowej
dodano: 2018-11-29
Art. 17 pkt 1 MAR ? informacje poufne
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (?Spółka?) informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 29 listopada 2018 r. zostało podpisane porozumienie rozwiązujące umowę franczyzową z firmą ?Doskonałe Mycie? S.C. Teresa Zielińska, Jan Zieliński z siedzibą w Zgierzu (?Franczyzobiorca?) ze skutkiem na dzień 30 listopada 2018 r. Umowa dotyczyła prowadzenia baru w sieci Mr Hamburger. Powodem rozwiązania umowy franczyzowej jest nieosiąganie przez Franczyzobiorcę satysfakcjonujących wyników finansowych. Jednocześnie Zarząd zaznacza, iż w związku z zakończeniem umowy, strony nie mają wobec siebie żadnych roszczeń.

wykonanie: Pixelirium.pl