Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 13/2017 Otwarcie nowego lokalu gastronomicznego
dodano: 2017-07-10
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 10 lipca 2017 roku, nastąpiło otwarcie lokalu gastronomicznego w Pyrzowicach w sieci Mr Hamburger. Otwarcie nowego punktu jest wynikiem uprzednio podpisanej umowy franczyzowej z firmą "RW" S.C. Jezierski Ryszard, Szostak Wiesław z siedzibą w Pińczowie ("Partner"), o czym Spółka informowała w raporcie bieżącym ESPI nr 7/2016 z dnia 10 października 2016 roku. Niniejsza informacja publikowana jest z uwagi na fakt, iż otwarcie nowego lokalu gastronomicznego może znacząco wpłynąć na wyniki finansowe Spółki.

wykonanie: Pixelirium.pl