Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 14/2016 Podpisanie istotnej umowy
dodano: 2017-07-13
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Mr Hamburger SA z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ("Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 13 lipca 2017 roku, została podpisana umowa najmu lokalu z firmą Odrzańskie Ogrody Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach. Przedmiotem umowy jest najem lokalu w Centrum Handlowym w Kędzierzynie-Koźlu, w którym Spółka będzie prowadziła własny bar w sieci Mr Hamburger. Umowa ta została podpisana na okres 1 roku, z możliwością przedłużenia na 5 lat. Przewidywany termin rozpoczęcia działalności lokalu został określony na dzień 14 lipca 2017 roku. Jednocześnie, w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 12/2017 z dnia 03 lipca 2017 roku., Zarząd Spółki informuje, iż ww. lokalizacji do dnia 30 czerwca 2017 roku prowadzony był lokal franczyzowy.

wykonanie: Pixelirium.pl