Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 14/2020 Zawiadomienie w sprawie zmiany udziału w głosach na walnym zgromadzeniu Spółki
dodano: 2020-09-08
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (dalej: Spółka) informuje, iż do Spółki wpłynęło zawiadomienie od akcjonariuszy Pana Leszka Sobika oraz ?Sobik? Zakład Produkcyjny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, w sprawie zmiany bezpośrednio przez Pana Leszka Sobika oraz wraz z ?Sobik? Zakład Produkcyjny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa udziału w głosach na walnym zgromadzeniu Spółki. W załączeniu Zarząd przekazuje otrzymane zawiadomienie z zasłoniętymi danymi wrażliwymi.

wykonanie: Pixelirium.pl