Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 17/2017 Zakończenie działalności lokalu gastronomicznego
dodano: 2017-09-15
Podstawa prawna : Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. _"Spółka"_ informuje, iż w dniu wczorajszym, tj. 14 września 2017 roku, nastąpiło podpisanie protokołu zdawczo-odbiorczego, skutkującego zakończeniem umowy najmu, w której prowadzona była restauracja pod marką "Leśne Runo" w miejscowości Grabin k/ Ostródy, co skutkuje zamknięciem restauracji. Decyzja o zakończeniu działalności ww. restauracji została podyktowana zmianami sieci drogowej w Polsce. W wyniku budowy drogi S7, stacja paliw, przy której zlokalizowana była restauracja, została odcięta od drogi krajowej. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, iż umowa najmu lokalu, w którym prowadzona była restauracja została rozwiązana na mocy porozumienia stron.

wykonanie: Pixelirium.pl