Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 2/2019 Zakończenie umowy franczyzowej
dodano: 2019-04-01
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ("Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 01 kwietnia 2019 r. przestała obowiązywać (w związku z jej wygaśnięciem w terminie wskazanym w umowie) umowa franczyzowa z firmą Karolina Paprocka, Agnieszka Trynda Spółka Cywilna z siedzibą w Zebrzydowicach ("Franczyzobiorca"). Umowa dotyczyła prowadzenia baru w sieci Mr Hamburger. W związku z powyższym, od dnia 01 kwietnia 2019 r. liczba barów w sieci Mr Hamburger zmniejszyła się o punkt prowadzony na podstawie tej umowy. Jednocześnie Zarząd zaznacza, iż w związku z zakończeniem umowy, strony nie mają wobec siebie żadnych roszczeń.

wykonanie: Pixelirium.pl