Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 3/2019 Istotna informacja - wypowiedzenie umowy najmu
dodano: 2019-04-29
Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd spółki Mr Hamburger S.A. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej "Spółka" informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 29 kwietnia 2019 roku Spółka wypowiedziała umowę najmu lokalu w miejscowości Świecko, gdzie prowadzona jest obecnie restauracja pod marką "Leśne Runo". Wypowiedzenie umowy zostało złożone w zgodzie z prawem jakie przysługuje najemcy "Spółka", z zachowaniem miesięcznego terminu wypowiedzenia wynikającego z umowy najmu. Decyzja o zakończeniu działalności ww. restauracji została podyktowana nieuzyskiwaniem satysfakcjonujących wyników finansowych.

wykonanie: Pixelirium.pl