Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 4/2020 Złożenie wypowiedzenia umowy najmu lokalu
dodano: 2020-06-24
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Mr Hamburger SA z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu dzisiejszym do kontrahenta zostało doręczone wypowiedzenie umowy najmu lokalu położonego w Sosnowcu, w którym Spółka prowadzi punkt gastronomiczny w sieci Mr Hamburger. Wypowiedzenie zostało złożone z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

 

Zarząd wskazuje, iż niniejsze wypowiedzenie zostało złożone w związku z brakiem rentowności prowadzonej działalności w niniejszym lokalu, w związku ze spadkiem przychodów w okresie od marca do maja 2020 r. względem porównywalnych okresów roku ubiegłego.


wykonanie: Pixelirium.pl