Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
ESPI 7/2019 Przystąpienie do rozmów w sprawie połączenia
dodano: 2019-11-08
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Mr Hamburger SA z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ("Spółka") informuje, iż w dniu 08.11.2019 r. przystąpił do rozmów z podmiotem działającym w branży gastronomicznej na obszarze Polski w obszarze fast food ("Podmiot trzeci"), których celem jest analiza możliwości połączenia Spółki z Podmiotem trzecim. Zarząd wskazuje, iż ewentualne połączenie z Podmiotem trzecim, który posiada znacznie więcej lokali gastronomicznych od Spółki a także generuje lepsze wyniki finansowe, będzie miało pozytywny wpływ na sytuację finansową, majątkową i organizacyjną Spółki, a także możliwości jej dalszego rozwoju.

wykonanie: Pixelirium.pl