Sieć Easy Food jak nazywamy Mr Hamburger’a jest skierowany do osób, które w dzisiejszych czasach żyją szybko i są prawie zawsze zajęte. Szybko żyjący Polacy nie mają czasu na przygotowywanie jedzenia, a ponieważ są głodni „tu i teraz” chcą zaspokoić swój głód szybko i bez zbędnych ceregieli. Ludzi żyjących szybko i chcących równie szybko zaspokoić swój głód będzie przybywało i właśnie dlatego Mr HAMBURGER wychodzi im naprzeciw z posiłkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie
Celem działalności Spółki jest stworzenie i rozwinięcie w naszym kraju sieci restauracji "Leśne Runo", oferującej tradycyjne dania polskiej kuchni i mogącej skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami gastronomicznymi typu „fast-food”. Koncepcja rozwoju sieci restauracji "Leśne Runo" zakłada uruchamianie lokali przy stacjach paliw, w miejscach o nasilonym ruchu turystycznym i biznesowym. Cechą wyróżniającą "Leśne Runo" spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi, charakterystycznymi dla restauracji typu „fast food".
Zarząd

Tomasz Miernikowski - Prezes Zarządu Mr Hamburger S.A.

 

 

Tomasz Miernikowski posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem kierunku geologii Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach który ukończył w 1984 r. Od 1984 do 1989 roku pracował jako geolog w Kopalni Węgla Kamiennego Staszic w Katowicach. W latach 1989-1990 pracował w Katedrze Paleontologii Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego na stanowisku pracownika naukowo-technicznego.

Tomasz Miernikowski posiada ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania gastronomią. W 1990 r. wraz z trzema wspólnikami założył spółkę Pakt; obecnie spółkę jawną, która w tym samym roku otworzyła pierwszy bar sieci pod nazwą Mr Hamburger. Firma była pionierem na rynku fast food na długo przed wejściem dużych zagranicznych koncernów. Od wielu lat spółka prowadzi również sieć hurtowni gastronomicznych pod nazwą Koga oraz zajmuje się produkcją sosów do hamburgerów.

Od 2012r Tomasz Miernikowski jest Prezesem Zarządu Mr Hamburger Sp. z o.o., która w tym samym roku przejęła wszystkie bary Mr Hamburger wydzielone wcześniej z Pakt sp.j.

 

 

Marek Papierniak- Prokurent Spółki Mr Hamburger S.A. 

 

 

Marek Papierniak jest absolwentem Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Tytuł magistra uzyskał w roku 1987. Od ukończenia studiów prowadził własną działalność gospodarczą. W latach 1990-1992 był zatrudniony w spółce Dumar Rudex z Rudy Śląskiej – początkowo jako pełnomocnik Zarządu a następnie w okresie 1992-1994 jako Członek Zarządu. 

 

Marek Papierniak posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w gastronomii – zarówno w tworzeniu i otwieraniu placówek gastronomicznych jak i w ich zarządzaniu. W okresie 2000-2007 prowadził ponadto sieć 8 sklepów telefonii komórkowej Idea (później Orange).

Ukończył liczne szkolenia z zakresu technik negocjacyjnych, technik sprzedaży, obsługi klienta oraz zarządzania i motywowania personelu. 

 

 

 


wykonanie: Pixelirium.pl